Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem

Moda na torby papierowe cały czas rośnie. Nad tą formą promocji zastanawia się coraz więcej firm. Ich stosowanie jest zresztą coraz szerzej propagowane z racji troski o środowisko, które obecnie jest w takim stanie, że wymaga naszej pomocy, a nie zaś dalszego szkodzenia. Na firmę, która decyduje się wdrożyć do swojej działalności torby papierowe zamiast foliowych czy plastikowych, klient nawet podświadomie patrzy przychylniejszym i milszym okiem. Bardziej skłonny jest skorzystać z jej towarów czy usług ponownie. Doskonale sprawdzą się takie torby jako promocja sklepu świadomego i przyjaznego otoczeniu. Nasza firma, Silesiapak, produkcją toreb papierowych w różnych wzorach, rozmiarach i kolorach zajmuje się od dawna i robi to doskonale. Można u nas także zamówić torby z logo własnej firmy, w celu uczynienia jej jeszcze bardziej rozpoznawalną. Ze względu na swoją solidność możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów z całego kraju, działających w przeróżnych branżach. Ty także możesz dołączyć do tego grona.

Torby ekologiczne z nadrukiem

Chcesz zmienić profil swojej firmy? Pragniesz zmienić jej wizerunek i sprawić, aby była ona całkiem słusznie postrzegana jako firma przyjazna potrzebującemu naszej pomocy środowisku? Koniecznie zamień torby foliowe na torebki papierowe. Coś tak niepozornego, jak jedna torebka foliowa rozkłada się aż do czterystu lat. A czy zdajesz sobie sprawę, ile sztuk takiej folii dziennie zużywa twoja firma? Na pewno bardzo dużo. Czy nie byłoby więc doskonałym wyjściem zamienienie czegoś tak szkodliwego jak folia na pro-ekologiczny papier? Nie tylko pomożesz środowisku, lecz także zmienisz to, jak jesteś postrzegany przez swoich klientów. Coraz modniejsze jest bowiem troszczenie się o ekologię i środowisko, a torby papierowe ekologiczne i reklamowe z nadrukiem logo firmy w dobrej cenie bezwzględnie uważane są za bardziej stylowe od reklamówek. Jeżeli chcesz zmienić swoją firmę na lepsze, to koniecznie zaufaj Silesiapak. Produkujemy torby papierowe najlepszej jakości, w tym torby z logo. To pozwoli twojej firmie przeprowadzić doskonałą promocję swojej działalności. Dodaj swojej firmie klasy i stylu dzięki sygnowanym torbom papierowym od Silesiapak.

Sprawdź realizacje >>

Firma Silesiapak powstała po to, żeby pozwolić wszystkim zainteresowanym firmom z każdej branży dowolnie łączyć najwyższy styl z troską o środowisko. To firma, która produkuje najszerszy wybór toreb papierowych, które występują w wielu kształtach. Firma Silesiapak nie zapomina także o kolorach – tych także posiada niesamowicie bogatą paletę, której konkurencja może jedynie pozazdrościć. Dzięki firmie Silesiapak możesz pozwolić swojej działalności rozwinąć skrzydła i zawojować rynek w swojej branży, dzięki papierowym torbom z logo, które uczynią twoją działalność bardziej rozpoznawalną pośród klientów. Zaufało nam już wiele klientów z całego kraju. Współpracujemy z wieloma firmami, które zadowolone są z naszych toreb papierowych i toreb z logo, bo te są torbami najwyższej jakości, cechujące się ogromną trwałością. Jeżeli więc chcesz nadać swojej firmie stylu i sprawić, że będzie ona postrzegana przez klientów jako bardziej eko, to koniecznie zdecyduj się na współpracę właśnie z firmą Silesiapak, bo to właśnie ona zapewni ci najwyższej jakości torby papierowe, które kompletnie odmienią wizerunek twojej firmy i uczynią ją o wiele bardziej nowoczesną.

Celem firmy Silesiapak jest wnoszenie do licznych firm ekologii i dobrego stylu. Dzięki torbom papierowym od Silesiapak możesz pokazać wszystkim swoim przyszłym i obecnym klientom, że troszczysz się o środowisko. To firma, która produkuje bardzo szeroki wachlarz kształtów, wzorów oraz kolorów. Firma Silesiapak produkuje także torby z logo, dzięki czemu firmy będą mogły wypromować swoją działalność. Dzięki torbom z logo twojej firmy, twoja działalność będzie o wiele lepiej rozpoznawalna wśród twoich klientów. Będą oni także postrzegali twoją firmę jako o wiele bardziej przyjazną środowisku, a więc firmę postępową i nowoczesną. Firma, która inwestuje w torby papierowe to także firma stylowa. Posiadamy aż kilkadziesiąt wzorów toreb i jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla swojej firmy. Nie zwlekaj i nie siedź z niemodnymi i szkodzącymi środowisku reklamówkami. Zainwestuj w rozwój swojej firmy. Zainwestuj w wytrzymałe, lecz niedrogie torby papierowe od Silesiapak. Dołącz do niezwykle szerokiego grona klientów zadowolonych z naszych papierowych toreb.

Torebka papierowa może spełnić bardzo wiele zadań. To niezwykle stylowe i jakże praktyczne rozwiązanie. Doskonale nadaje się do zapakowania upominku. A jeszcze lepiej nadaje się ona dla tych wszystkich firm, które pragną zmienić wizerunek firmy na firmę wspierającą ekologię i cechującą się dbałością o środowisko naturalne, a więc firmę świadomą, nowoczesną i prężnie idącą z duchem czasu. Właśnie dla obsługiwania takich innowacyjnych i światłych firm powstała Silesiapak, której prymarnym zadaniem jest dostarczanie toreb papierowych. Torby papierowe od Silesiapak to wiele wzorów, kształtów oraz ogrom kolorów. To także synonim doskonałej jakości i trwałości w niezwykle niskiej cenie. W skład niezwykle szerokiej oferty handlowej firmy Silesiapak wchodzą także niepowtarzalne torby z logo, a więc torby, na których umieścisz znak rozpoznawalny i nazwę swojej firmy po to, by raz na dobre zapamiętali ją twoi klienci. Naszych toreb nie musisz się wstydzić, bowiem rewelacyjnie i z ogromną klasą spełniają swoją funkcję, dodając do niej także funkcję ozdobną. Jeżeli poszukujesz najlepszych papierowych toreb i jednocześnie zależy ci na oszczędności, wybierz torby Silesiapak.

Wytrzymałość toreb papierowych ekologicznych

Torby papierowe cechują się dużą wytrzymałością, która w wielu przypadkach przewyższa nośność toreb plastikowych. W standardowym modelu bez problemu przeniesiemy produkty o łącznej masie 15 kg. Aby dodatkowo zabezpieczyć pakunek przed niekontrolowanym rozerwaniem, wprowadziliśmy do naszej oferty modele ze specjalną skręcaną rączką. Taka forma uchwytu jest niebywale wygodna i ułatwia eksploatację torby. Standardowa rączka dość szybko ulega zużyciu, co wpływa na estetykę produktu i powoduje jego szybsze zużycie.
Wybierając ekologiczne torby papierowe, mogą mieć Państwo poczucie, że inwestują w wysoką jakość za niską cenę. Wytrzymałość, precyzja wykonania i oryginalny wygląd sprawiają, że torby z papieru doskonale sprawdzą się w charakterze nośników reklamy i zamienników tradycyjnych plastikowych. Bogate i nasycone kolory uzyskane w procesie drukowania dodatkowo podniosą ich walory wizualne. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Torby papierowe – modnie i ekologicznie

Torby papierowe są nie tylko o wiele bardziej estetyczne od zwykłych plastikowych reklamówek, ale także ekologiczne. Jako że nie zawierają szkodliwych substancji, mogą być wykorzystywane do przechowywania owoców, warzyw i innych produktów spożywczych. Co więcej, są w pełni biodegradowalne, a tym samym przyjazne dla środowiska naturalnego. Każda osoba, której leży na sercu dobro naszej planety, powinna zastanowić się nad zmianą szkodliwych przyzwyczajeń. Niekiedy warto zrezygnować z łatwych rozwiązań i spróbować czegoś nowego. Ekologiczne torby papierowe sprawdzają się równie dobrze co ich plastikowe zamienniki. Dzięki specjalnej skręcanej rączce ich nośność jest na tyle duża, że bez problemu przeniesiemy w nich codzienne zakupy spożywcze oraz cięższe przedmioty. W zależności od preferencji możemy wybrać model o nośności od kilku do nawet kilkunastu kilogramów. Dużą zaletą plastikowych modeli jest ich estetyczne wykonanie i możliwość umiejscowienia ciekawego nadruku na przedniej części.

Torby papierowe a oszczędności

Mówiąc o torbach papierowych, często wysuwamy argumenty o ich ekologicznym charakterze. Warto jednak pamiętać, że to nie jedyna ich zaleta – równie istotne są kwestie oszczędności. Torby papierowe możemy bowiem wykorzystywać wielokrotnie, a tym samym oszczędzić na kupnie jednorazowych reklamówek. Zwykłe „siatki” są na tyle nietrwałe, że zużywają się już po jednokrotnym obciążeniu, przez co jesteśmy zmuszeniu kupować je na bieżąco. Modele papierowe są o wiele bardziej trwałe i funkcjonalne. Doskonałym tego przykładem są ekologiczne torby papierowe ze skręcaną, solidną rączką, na której nie widać śladów zużycia nawet po wielokrotnym użytkowaniu. Takie torby mogą być wykorzystywane na co dzień, np. do noszenia drugiego śniadania do pracy. Wiele firm, zdając sobie sprawę z reklamowego charakteru toreb, decyduje się na wersję z nadrukiem. Taka forma mobilnej reklamy jest bardzo skuteczna i wzbudza pozytywne emocje klientów. Jeżeli zatem szukają Państwo alternatywnego sposobu reklamowania działalności, zachęcamy do zakupu ekologicznych toreb papierowych.