Kilka słów

O naszej firmie

Co robimy?

Firma Silesiapak powstała po to, żeby pozwolić wszystkim zainteresowanym firmom z każdej branży dowolnie łączyć najwyższy styl z troską o środowisko. To firma, która produkuje najszerszy wybór toreb papierowych, które występują w wielu kształtach. Firma Silesiapak nie zapomina także o kolorach – tych także posiada niesamowicie bogatą paletę, której konkurencja może jedynie pozazdrościć. Dzięki firmie Silesiapak możesz pozwolić swojej działalności rozwinąć skrzydła i zawojować rynek w swojej branży, dzięki papierowym torbom z logo, które uczynią twoją działalność bardziej rozpoznawalną pośród klientów. Zaufało nam już wiele klientów z całego kraju. Współpracujemy z wieloma firmami, które zadowolone są z naszych toreb papierowych i toreb z logo, bo te są torbami najwyższej jakości, cechujące się ogromną trwałością. Jeżeli więc chcesz nadać swojej firmie stylu i sprawić, że będzie ona postrzegana przez klientów jako bardziej eko, to koniecznie zdecyduj się na współpracę właśnie z firmą Silesiapak, bo to właśnie ona zapewni ci najwyższej jakości torby papierowe, które kompletnie odmienią wizerunek twojej firmy i uczynią ją o wiele bardziej nowoczesną.

Nasze cele

Celem firmy Silesiapak jest wnoszenie do licznych firm ekologii i dobrego stylu. Dzięki torbom papierowym od Silesiapak możesz pokazać wszystkim swoim przyszłym i obecnym klientom, że troszczysz się o środowisko. To firma, która produkuje bardzo szeroki wachlarz kształtów, wzorów oraz kolorów. Firma Silesiapak produkuje także torby z logo, dzięki czemu firmy będą mogły wypromować swoją działalność. Dzięki torbom z logo twojej firmy, twoja działalność będzie o wiele lepiej rozpoznawalna wśród twoich klientów. Będą oni także postrzegali twoją firmę jako o wiele bardziej przyjazną środowisku, a więc firmę postępową i nowoczesną. Firma, która inwestuje w torby papierowe to także firma stylowa. Posiadamy aż kilkadziesiąt wzorów toreb i jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla swojej firmy. Nie zwlekaj i nie siedź z niemodnymi i szkodzącymi środowisku reklamówkami. Zainwestuj w rozwój swojej firmy. Zainwestuj w wytrzymałe, lecz niedrogie torby papierowe od Silesiapak. Dołącz do niezwykle szerokiego grona klientów zadowolonych z naszych papierowych toreb.

tanie torby papierowe

Torebka papierowa może spełnić bardzo wiele zadań. To niezwykle stylowe i jakże praktyczne rozwiązanie. Doskonale nadaje się do zapakowania upominku. A jeszcze lepiej nadaje się ona dla tych wszystkich firm, które pragną zmienić wizerunek firmy na firmę wspierającą ekologię i cechującą się dbałością o środowisko naturalne, a więc firmę świadomą, nowoczesną i prężnie idącą z duchem czasu. Właśnie dla obsługiwania takich innowacyjnych i światłych firm powstała Silesiapak, której prymarnym zadaniem jest dostarczanie toreb papierowych. Torby papierowe od Silesiapak to wiele wzorów, kształtów oraz ogrom kolorów. To także synonim doskonałej jakości i trwałości w niezwykle niskiej cenie. W skład niezwykle szerokiej oferty handlowej firmy Silesiapak wchodzą także niepowtarzalne torby z logo, a więc torby, na których umieścisz znak rozpoznawalny i nazwę swojej firmy po to, by raz na dobre zapamiętali ją twoi klienci. Naszych toreb nie musisz się wstydzić, bowiem rewelacyjnie i z ogromną klasą spełniają swoją funkcję, dodając do niej także funkcję ozdobną. Jeżeli poszukujesz najlepszych papierowych toreb i jednocześnie zależy ci na oszczędności, wybierz torby Silesiapak.

1200+

ZREALIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ

250+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

50+

WZORÓW TOREB W OFERCIE