Torby papierowe reklamowe – cennik

Torebki papierowe eko » Torby papierowe reklamowe – cennik
Kiedy zakładaliśmy Silesiapak, przyświecały nam dwa cele. Poza tym biznesowym, decyzja o produkcji papierowych toreb wiązała się też z chęcią przyczynienia się do walki z zalewającym świat plastikiem. Nasze torby reklamowe z nadrukiem oferujemy w cenach, na które pozwolić może sobie każdy przedsiębiorca. Chcąc zmieniać otoczenie, warto zacząć od zmiany swojego biznesu. My chętnie pomożemy.

Od czego zależy cena torby reklamowej papierowej z nadrukiem?

Wszystkie nasze torby papierowe ekologiczne i reklamowe z nadrukiem logo firmy mają ceny na tyle konkurencyjne, że warto rozważyć wdrożenie ich do swojej firmy. Są w stanie zastąpić coraz mniej popularne torby plastikowe, które spotykają się z coraz większym ostracyzmem społecznym. W cenniku toreb papierowych Silesiapak koszt jednej sztuki zaczyna się od kilkunastu groszy, a kończy na cenie przekraczającej złotówkę za torebkę. Oczywiście to, ile finalnie trzeba zapłacić za produkt, zależy od takich czynników, jak:

  • użyty papier (brązowy, biały, kolorowy),
  • rozmiar,
  • rodzaj uchwytu (płaski, skręcany),
  • wielkość nadruku na torbie reklamowej.

Torba papierowa z nadrukiem reklamy – przykładowy cennik

Już od 46 groszy z nadrukiem.

Torby papierowe z nadrukiem Cennik

Od czego zależy cena torby papierowej reklamowej?

Poza funkcją użytkową i proekologiczną warto zwrócić uwagę na potencjał marketingowy papierowych toreb z nadrukiem. Jesteśmy w stanie opatrzyć je dowolnym, dostarczonym przez klienta wzorem. Jeśli zdecydują się Państwo wprowadzić torby reklamowe z nadrukiem, ich nieco wyższą cenę możecie zrekompensować sobie, wykorzystując opakowanie jako stylową powierzchnię reklamową. Torby papierowe prezentują się zdecydowanie korzystniej od tzw. foliówek.

Cennik – torba reklamowa papierowa

Ostateczna cena torby z nadrukiem zależy między innymi od wielkości zadrukowanej przestrzeni i techniki, w jakiej zostanie wykonany nadruk. W Silesiapak stosujemy dwie metody:

  • sitodruk,
  • fleksografię.

Jeśli zdecydują się Państwo na nasze usługi, przed realizacją zamówienia, przygotujemy bezpłatną wizualizację. W ten sposób można dokonać korekt w projekcie bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z poprawkami.

Torby reklamowe z nadrukiem Cennik - 50 wzorów