Torby ekologiczne z nadrukiem

Torebki papierowe eko » Torby ekologiczne z nadrukiem

 

Torby papierowe a ochrona środowiska

Czy torby papierowe rzeczywiście stanowią ekologiczną alternatywę dla plastiku? Wiele osób podważa te teorię, przypominając, że papier – mimo że biodegradowalny, a tym samym nieszkodliwy dla środowiska naturalnego – musi być pozyskiwany z drzew, a co za tym idzie jego produkcja nie pozostaje bez wpływu na ekosystem. Warto jednak pamiętać, że papier jest surowcem odnawialnym, dlatego zużyte ekologiczne torby papierowe mogą być poddane procesowi recyklingu. Statystyki pokazują natomiast,  że torby plastikowe  są z rzadka poddawane utylizacji, przez co stanowią główny składnik wysypisk śmieci, zalegając na hałdach przez wiele lat. Sięgając po papierowe torby, robimy zatem „przysługę” środowisku naturalnemu.
Klienci, którzy myślą ekologicznie, coraz częściej sięgają po torby papierowe. Nasza oferta obejmuje liczne modele torebek, poczynając od niewielkich i kompaktowych – do mniejszych zakupów, przez sporych rozmiarów torby spożywcze i cateringowe ze specjalnym skręcanym uchwytem, który zapewnia bezpieczeństwo przenoszenia produktów i chroni przed nagłym przerwaniem papieru.

Zmień profil swojej firmy

Chcesz zmienić profil swojej firmy? Pragniesz zmienić jej wizerunek i sprawić, aby była ona całkiem słusznie postrzegana jako firma przyjazna potrzebującemu naszej pomocy środowisku? Koniecznie zamień torby foliowe na ekologiczne torebki papierowe. Coś tak niepozornego, jak jedna torebka foliowa rozkłada się aż do czterystu lat. A czy zdajesz sobie sprawę, ile sztuk takiej folii dziennie zużywa twoja firma? Na pewno bardzo dużo. Czy nie byłoby więc doskonałym wyjściem zamienienie czegoś tak szkodliwego jak folia na pro-ekologiczny papier? Nie tylko pomożesz środowisku, lecz także zmienisz to, jak jesteś postrzegany przez swoich klientów. Coraz modniejsze jest bowiem troszczenie się o ekologię i środowisko, a torby papierowe bezwzględnie uważane są za bardziej stylowe od reklamówek. Jeżeli chcesz zmienić swoją firmę na lepsze, to koniecznie zaufaj Silesiapak. Produkujemy ekologiczne torby papierowe najlepszej jakości, w tym torby z logo. To pozwoli twojej firmie przeprowadzić doskonałą promocję swojej działalności. Dodaj swojej firmie klasy i stylu dzięki sygnowanym torbom papierowym od Silesiapak.

 

ekologiczna torba z nadrukiem
Ekologiczna torba z nadrukiem.

 

Najwyższej jakości torby ekologiczne z nadrukiem

Firma Silesiapak powstała po to, żeby pozwolić wszystkim zainteresowanym firmom z każdej branży dowolnie łączyć najwyższy styl z troską o środowisko. To firma, która produkuje najszerszy wybór ekologicznych toreb papierowych, które występują w wielu kształtach. Firma Silesiapak nie zapomina także o kolorach – tych także posiada niesamowicie bogatą paletę, której konkurencja może jedynie pozazdrościć. Dzięki firmie Silesiapak możesz pozwolić swojej działalności rozwinąć skrzydła i zawojować rynek w swojej branży, dzięki papierowym torbom z logo, które uczynią twoją działalność bardziej rozpoznawalną pośród klientów. Zaufało nam już wiele klientów z całego kraju. Współpracujemy z wieloma firmami, które zadowolone są z naszych toreb papierowych i toreb z logo, bo te są torbami najwyższej jakości, cechujące się ogromną trwałością. Jeżeli więc chcesz nadać swojej firmie stylu i sprawić, że będzie ona postrzegana przez klientów jako bardziej ekologiczna, to koniecznie zdecyduj się na współpracę właśnie z firmą Silesiapak, bo to właśnie ona zapewni ci najwyższej jakości torby papierowe, które kompletnie odmienią wizerunek twojej firmy i uczynią ją o wiele bardziej nowoczesną.

 

torby papierowe z nadrukiem
Torby papierowe z nadrukiem.

 

Szeroki wybór toreb papierowych

Torebka papierowa może spełnić bardzo wiele zadań. To niezwykle stylowe i jakże praktyczne rozwiązanie. Doskonale nadaje się do zapakowania upominku. A jeszcze lepiej nadaje się ona dla tych wszystkich firm, które pragną zmienić wizerunek firmy na firmę wspierającą ekologię i cechującą się dbałością o środowisko naturalne, a więc firmę świadomą, nowoczesną i prężnie idącą z duchem czasu. Właśnie dla obsługiwania takich innowacyjnych i światłych firm powstała Silesiapak, której prymarnym zadaniem jest dostarczanie toreb papierowych. Torby papierowe od Silesiapak to wiele wzorów, kształtów oraz ogrom kolorów. To także synonim doskonałej jakości i trwałości w niezwykle niskiej cenie. W skład niezwykle szerokiej oferty handlowej firmy Silesiapak wchodzą także niepowtarzalne torby z logo, a więc torby, na których umieścisz znak rozpoznawalny i nazwę swojej firmy po to, by raz na dobre zapamiętali ją twoi klienci. Naszych toreb nie musisz się wstydzić, bowiem rewelacyjnie i z ogromną klasą spełniają swoją funkcję, dodając do niej także funkcję ozdobną. Jeżeli poszukujesz najlepszych papierowych toreb i jednocześnie zależy ci na oszczędności, wybierz torby Silesiapak.

Walory reklamowe toreb papierowych

W krajach Zachodu ekologiczne torby papierowe są powszechnie wykorzystywane w supermarketach i wszelkiego rodzaju sklepach stacjonarnych. Wbrew pozorom nie chodzi jedynie o ekologię! Dostawcy zdają sobie bowiem sprawę, że klienci cenią sobie funkcjonalność i estetykę wykończenia produktów, dlatego chętniej sięgają po torby wielokrotnego użytku, które można włożyć do szuflady po wykonaniu zakupów, a później jeszcze kilkakrotnie z nich skorzystać. Biorąc pod uwagę, że dobrze wykonane papierowe torby nie niszczeją szybko, mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako nośnik reklamy. Jeżeli zatem zależy Państwu na reklamie własnej działalności, serdecznie zachęcamy do zakupu oryginalnych modeli z nadrukiem. W zależności od potrzeb oferujemy nadruk wykonany metodą sitodrukową lub fleksograficzną. Za niewielką kwotę otrzymają Państwo produkt reklamowy, który – w przeciwieństwie do ulotek czy katalogów – realnie zainteresuje klienta i będzie przez niego użytkowany. Taka forma nieinwazyjnej reklamy będzie mile widziana przez wszystkich konsumentów.

Przejdź do oferty i dowiedz się więcej.